Дані правила перебування у готелі розроблені щодо правил користування готелями та аналогічними засобами розміщення надання послуг, затверджені указом Державної туристичної адміністрації України від 16 березня 2004р №19

1. Готель GHouse Shale надає послуги тимчасового проживання громадян.
2. РОЗРАХУНКОВА ГОДИНА готелю 12.00 за місцевим часом, реєстрація заїзду з 12.00 за місцевим часом, реєстрація від'їзду до 11.00 за місцевим часом.
3. При заселенні до готелю, Гість заповнює анкетну карту, встановленого зразка.
4. Плата за проживання в готелі стягується відповідно до розрахункової години (12.00 за місцевим часом), положень цього Порядку та прейскуранта, що діє в готелі.
5. При розміщенні менш ніж на добу стягується плата за добу, незалежно від розрахункової години
6. Розміщення в готелі провадиться при внесенні Гостем передоплати за проживання. Оплата за проживання приймається у безготівковій формі.
7. Заселення до готелю проводиться з 12.00 поточної доби за місцевим часом. Надання номера раніше 12.00, здійснюється лише за наявності в готелі вільних номерів, готових до заселення.
8. Номер у готелі надається Гостю за поданням паспорта, оформленого в установленому законодавством порядку; для іноземних громадян паспорт іноземного громадянина, міграційної картки, візи. За згодою Гостя з чинними правилами готелю та оформлення проживання договір на надання готельних послуг вважається укладеним.
9. Після закінчення періоду проживання Гість зобов'язаний звільнити номер до 11.00 поточної доби, продовження періоду проживання здійснюється лише за відсутності броні на цей номер. За наявності вільних номерів, за потребою, Гість може надати інший номер.
10. При запізненні більш ніж за добу бронь анулюється. Простий номер оплачується 100 % від вартості номера за чинним прейскурантом.
11. Додаткові послуги у готелі надаються відповідно до затвердженого прейскуранту. Інформація про додаткові послуги та чинні ціни знаходиться у адміністратора.
12. На прохання Гостя сторонні особи можуть перебувати у готелі до 22.00. Після 22.00 сторонні особи повинні залишити номер. За порушення громадського порядку стягується штраф у розмірі 500 грн. з кожного номера. Адміністрація залишає за собою право виклику групи швидкого реагування.
13. Адміністрація готелю залишає за собою право відвідування номера без погодження з гостем в екстрених випадках, а також у разі порушення гостем порядку проживання, громадського порядку, користування побутовими приладами.
14. Адміністрація готелю залишає за собою право заселення чи переселення Гостя у номер відповідної чи вищої категорії.
15. Адміністрація готелю залишає за собою право змінювати ціни на послуги проживання, додаткові послуги.
16. Прибирання в номерах проводиться 1 раз на 3 доби проживання
17. Готель має право розірвати договір щодо надання готельних послуг в односторонньому порядку, або відмовити у продовженні терміну проживання у разі порушення Гостем порядку проживання, несвоєчасної оплати послуг, заподіяння Гостем матеріальних збитків готелю або третім особам.
18. Відповідно до цих правил гість приймає до уваги і не заперечує проти факту використання у приміщенні готелю (за винятком номерів та туалетних кабін) систем відеоспостереження.
19. Книга відгуків та пропозицій знаходиться у адміністратора.

Постояльці готелю зобов'язані:
• Дотримуватися встановленого порядку розміщення та проживання;
• Не турбувати інших мешканців, дотримуватися тиші та громадського порядку в номері та громадських місцях;
• Строго дотримуватись правил пожежної безпеки, не допускаючи виникнення займання пожежі;
• Виходячи з номера закривати крани, вимикати світло та електроприлади;
• У разі втрати чи пошкодження майна відшкодувати вартість завданих збитків.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ
• Куріння в місцях, не призначених для куріння (номери, ванна кімната, коридори на поверхах, хол, сходи);
• Утримувати тварин та птахів;
• Порушувати спокій гостей, порушувати тишу в готелі після 23.00;
• Пересувати меблі у номері;
• Зберігати продукти, що швидко псуються, і займисті матеріали, користуватися додатковими ел. приладами;
• Перебування сторонніх осіб у номері та надавати їм ключі від номеру.